kijki - najtańszy sport na kryzys!

Dodane przez aleksandra

Słysząc ciągle powtarzane w mediach słowo KRYZYS, zaczynamy myśleć “jak by tu się przygotować?” Oczywiście mamy nadzieję, że zjawisko to nas nie dotknie, odruchowo jednak każdy przebiega w myślach miesięczny budżet.

Zastanawiamy się więc z czego zrezygnować? gdzie zaoszczędzić? Niektórych kosztów nie jesteśmy w stanie zmienić, jeść trzeba (można najwyżej taniej), mieszkanie, telefon, prąd, gaz trzeba opłacić, czasem też kredyt. Nasz wybór padnie więc w pierwszej kolejności na koszty związane z szeroko rozumianą rozrywką w której mieści się też sport. W sumie to przecież nic się nie stanie jak nie pójdziemy do kina, knajpy, czy na basen albo fitness… Przecież kino możemy zastąpić telewizją, knajpę dobrą kolacją w domu (wcale nie musi być droga!) a ze sportu można spokojnie zrezygnować…

Co jednak ze starym powiedzeniem “w zdrowym ciele zdrowy duch”? Jeśli rzeczywiście nadchodzą ciężkie czasy (nikt nie wie ile to potrwa), to warto zadbać o dobre samopoczucie i dostarczyć sobie odpowiednią dawkę endorfin wydzielaną podczas ruchu! I tutaj w sukurs przychodzi coraz bardziej popularny Nordic Walking, czyli potocznie Kijki! Wystarczy bowiem para kijków, krótki instruktarz i gotowe. Jeśli jest się zwierzęciem stadnym to zawsze można dołączyć do grupy chodzącej z instruktorem, zazwyczaj takie zajęcia to koszt 15-30 zł.


Kije nordic walking? Chętnie pomożemy podjąć właściwą decyzję. 


Brak komentarzy

Odpowiedz

Uwaga: Możesz używać XHTML w swoich komentarzach. Twój adres e-mail nigdy nie będzie opublikowany.

Subskrybuj komentarze przez RSS