grupowa nauka Nordic Walking

Podczas zajęć nauczysz się prawidłowej techniki Nordic Walking, przy której można wykorzystać 90% naszych mięśni i spalić do 40% więcej kalorii w stosunku do zwykłego marszu!

GRUPOWA NAUKA NORDIC WALKING


Sprawdź również indywidualne lekcje.

Proponuję naukę Nordic Walking w małych grupach. Są to zajęcia tylko dla początkujących nastawione na naukę techniki Nordic Walking.

W Warszawie jest wiele możliwości grupowych zajęć Nordic Walking. Niestety w większości przypadków uczestnikami są osoby początkujące i zaawansowane. W takiej sytuacji nie ma możliwości aby instruktor skorygował osoby już chodzące i nauczył poprawnej techniki tych którzy dopiero zaczynają. Efekt jest zazwyczaj taki, że osoby rozpoczynające przygodę z Nordic Walking są pozostawione same sobie i nabierają złych nawyków.

Na moich zajęciach rozpoczynamy od zera, każdy uczestnik jest na tym samym poziomie. Na zajęciach poznajemy poszczególne elementy techniki Nordic Walking przeplatając je marszem. Ponieważ zajęcia nastawione są na naukę techniki pokonujemy więc mały dystans, nie musisz się obawiać jeśli nie masz kondycji sportowca.

Lekcje grupowe od podstaw obejmują:

  • udostępnienie kijów na czas zajęć,
  • dobór długości  kijów dla każdego uczestnika,
  • ćwiczenia rozgrzewające,
  • naukę poszczególnych elementów techniki w marszu,
  • ćwiczenia rozciągające na koniec zajęć.

Gdzie: Spotkanie przy wejściu do Kabat od strony ulicy Moczydłowskiej (przy torach) - mapka poniżej:

Zobacz mapę - kliknij tu
Kiedy: Wybrane soboty w godzinach 10.30-12.00, najbliższe terminy: 17/11

Zajęcia w wymiarze 1,5h odbywają się przy zapisie i obecności minimum 3 osób. W przypadku mniejszej ilości uczestników zajęcia mogą być odwołane lub skrócone do 1h. Maksymalna liczba uczestników to 6 osób.

Cena: Koszt zajęć dla jednej osoby to 50 zł.

Zapisy online: wypełnij formularz

Kontakt pod numerem: 0 501 136 885 lub e-mailem: info@strefanordicwalking.pl

W grupie raźniej, w grupie taniej…

Interesują Cie zajęcia indywidualne? Więcej informacji znajdziesz tu.