indywidualna nauka Nordic Walking

Podczas zajęć nauczysz się prawidłowej techniki Nordic Walking, przy której można wykorzystać 90% naszych mięśni i spalić do 40% więcej kalorii w stosunku do zwykłego marszu!

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE


Sprawdź również lekcje grupowe

Interesuje Cię Nordic Walking? Trenujesz już sam, a może chcesz zacząć? Zacznij od początku, czyli od lekcji z instruktorem. Tylko poprawna technika Nordic Walking sprawi, że większość mięśni Twojego ciała będzie pracować. Bardzo ważne jest aby nabrać od samego początku właściwych nawyków oraz nauczyć się prawidłowej techniki Nordic Walking.

Z mojego doświadczenia wynika, że nie da się nauczyć poprawnej techniki z Internetu, czy ksiażki. Proponuję indywidualne lekcje Nordic Walking od podstaw. Jeśli już chodzisz ale nie jesteś przekonany czy poprawnie również zapraszam na indywidualną lekcję doszkalającą.

Lekcje indywidualne od podstaw obejmują:

  • udostępnienie kijów na czas zajęć,
  • dobór długości  kijów dla każdego uczestnika,
  • ćwiczenia rozgrzewające,
  • naukę poszczególnych elementów techniki w marszu,
  • ćwiczenia rozciągające na koniec zajęć.

Ile  zajęć potrzeba: pierwsze zajęcia pozwalają nam poznać podstawy. Podczas każdych kolejnych zajęć doskonalimy technikę oraz  wyrabiamy dobre nawyki. Ilość potrzebnych zajęć zależy od naszej koordynacji ruchowej. Zazwyczaj po 2-5 zajęciach możemy swobodnie sami chodzić z kijami.

Czas trwania: prowadzę godzinne zajęcia indywidualne. Na prośbę może to być lekcja 1,5h.

Gdzie: Istnieje możliwość spotkania w dogodnym miejscu, gdzie teren nie jest wyasfaltowany. Na pierwsze zajęcia wystarczy nam większa łąka. Na terenie Warszawy polecam np. Las Kabacki - wejście od ulicy Moczydłowskiej i Pola Mokotowskie - parking od ulicy Batorego.

Kiedy: Możliwość spotkania w ciągu dnia oraz w weekend.

Cena: Do uzgodnienia. Uzależniona od miejsca spotkania i liczby uczestników. 

Kontakt pod numerem: 0 501 136 885 lub e-mailem: info@strefanordicwalking.pl

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem kijów warto najpierw umówić się na zajęcia. Poznają Państwo podstawy techniki i dobierzemy właściwą długość kijów.

Sprawdź również możliwość nauki grupowej.


Zajęcia na terenie: Warszawa (Mokotów, Ursynów, Kabaty, Żoliborz, Praga), Konstancin-Jeziorna, Piaseczno,…